Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
закрити

Milka — дуууже ніжний смак

Назва Milka містить два найважливіші складники нашого шоколаду: молоко (Milch) й какао (Kakao). Однак незабутні враження шоколад Milka з альпійського молока дарує завдяки своїй ніжності й таненню в роті. Щоб шоколад Milka шматочок за шматочком танув на язику, приносив неймовірну насолоду й завжди був чудовим на смак, ми використовуємо інгредієнти лише найвищої якості.

Лише справжнє альпійське молоко 

 Milka — це продукт, що цінують за вірність традиціям. Тому понад 100 років ми використовуємо для свого шоколаду лише альпійське молоко. Ми впевнені, що кожен літр молока від постачальників дали корови, що пасуться в передгір’ї й долинах Альп, зокрема високогірних.

Перш ніж альпійське молоко потрапить у наш шоколад, його переробляють на сухе молоко й очищене вершкове масло. За цим також стоїть багаторічний досвід: сухе молоко для виготовлення шоколаду використовував ще перший швейцарський шоколатьє Філіпп Сушар.

Добірні інгредієнти в
кожній плитці

Основні інгредієнти кожної плитки шоколаду Milka — какао, молоко й цукор. До них для смаку додають інші інгредієнти, наприклад лісові горіхи.
 
 Наші заводи щодня виготовляють мільйони плиток ніжного шоколаду Milka з альпійським молоком. Щоб кожна плитка Milka мала чудовий смак, ми використовуємо уніфіковану рецептуру й строго контролюємо технологічний процес. На окремих етапах виробництва потрібно точно дотримуватися порядку: наприклад, інгредієнти, що ми отримуємо з молока, зокрема сухе знежирене молоко, суху солодку молочну сироватку й очищене вершкове масло, додають окремо для поліпшення контролю процесу обробляння.
 * Залежно від різновиду.

Вміст відповідає обкладинці

Точна рецептура й технологія виготовлення, завдяки яким наш шоколад Milka з альпійського молока такий неймовірно ніжний, — це наш секрет, що ми охороняємо вже не одне покоління. Однак на пакованні ми зазначаємо всі інгредієнти, зокрема ті, що найчастіше можуть викликати алергію.
Адже знаємо: деякі алергіки реагують навіть на такі незначні сліди продуктів, що неможливо виявити за допомогою стандартних методів. Тому на кожному пакованні є докладний перелік інгредієнтів.

Приєднуйтеся до нашої спільноти й діліться своїми враженнями від
продукції з іншими шанувальниками Міlkа!