Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
закрити

Збір урожаю та сушіння

Какао, яке ми використовуємо для виготовлення шоколаду Milka з альпійського молока, виготовляється з плодів дерева какао. Ці дерева ростуть в екваторіальному поясі. Основну частку какао ми отримуємо з Кот-д’Івуар, Гани, Індії, Індонезії, Бразилії та Домініканської республіки.

80 % какао вирощується бідними селянами. Таких селян, які живуть коштом свого врожаю, в усьому світі налічується приблизно п’ять-шість мільйонів. Процес культивації какао вимагає багато уваги та терпіння через чутливість цієї культури. Перший врожай какао можна зібрати лише через п’ять років після висадження дерева. Врожай какао збирається вручну. Плоди зрубуються зі стовбура чи гілок мачете. Уміст плодів дерева какао (насіння та м’якуш) розсипається по листу банана, який потім загинається зверху. Після цього починається процес бродіння (ферментації) .

Наступний етап - сушіння какао-бобів: їх розсипають на величезних рогожах, дають висохнути під гарячим тропічним сонцем (шість-десять днів). Обидва процеси (ферментація та сушіння) напряму впливають на якість та смак какао.

Обсмажування

У машині для обсмажування (ростері) какао-боби обсмажуються за температури від 140 до 150 °C у великих обертаючихся барабанах 10 – 35 хвилин (залежно від бажаного ступеня обсмажування).

Подрібнення та очищення

У млині обсмажені какао-боби подрібнюються та очищаються від решток шкаралупи.

Перемелювання

Жир із какао-бобів (какао-масло) після подрібнення все ще знаходиться в окремих клітковинах рослинної тканини. Тому подрібнені какао-боби перемелюються за допомогою млинів і дробарок. Під час цього процесу какао-масло виділяється з клітковини, а подрібнені какао-боби перетворюються на густу какао-масу темно-коричневого кольору.

Пресування

Для виготовлення какао-порошку рідка какао-маса завантажується в прес і піддається тиску до 900 бар. Прозоре, золотисто-жовте какао-масло стікає, наче соняшникова олія, а залишаються жмихи какао, які потім перемелюються для отримання какао-порошку.

Перемішування

Для виготовлення шоколаду тепла какао-маса закачується в змішувач, де змішується з цукром, сухим молоком з альпійського молока та іншими інгредієнтами відповідно до рецептури, яка зберігається в таємниці. Цей процес триває приблизно 30 хвилин.

Тонке вальцювання

Цей етап виробництва необхідний для подрібнення крупнозернистої маси та отримання часток какао-порошку розміром 0,025 міліметра.

Конширування

Для усунення терпкого запаху какао-порошок піддають коншируванню. Для цього він засипається у великі змішувачі (коншмашини). Слово «конш» походить із французької мови (conche - «мушля»). Така назва зумовлена формою машин, які використовувалися раніше. Перемішування маси триває до 48 годин. За цей час какао-порошок знову перетворюється на рідку масу, а небажані ароматичні речовини вивітрюються. Однак конширування є дуже важливим етапом для подальшого приготування шоколадної маси.

Формування плиток

Після конширування рідка маса подається трубами до машини для формування плиткового шоколаду. Через пересувні лійки маса переливається в попередньо підігріті форми. Потім форми розташовуються на вібростолі для видалення з шоколаду повітряних бульбашок. Плитки охолоджуються й зменшуються в розмірі. Після форми перевертаються, а плитки випадають із них від легкого постукування.

Як начинка потрапляє в плитки шоколаду Milka

Ми розповімо вам, у чому полягає секрет смачної начинки. Як і під час виготовлення плиток без начинки, рідкий шоколад заливається у попередньо підігріту форму. Потім форма перевертається, шоколад витікає, але частина шоколаду залишається на її стінках. Форма перевертається в нормальне положення та охолоджується. Потім туди заливається чи засипається начинка. І на завершальному етапі заливається «дно» шоколадної плитки.

«Скажи це з Milka»

Наші шоколадні цукерки «Скажи це з Milka» виготовляються так само як шоколад у плитках із начинкою. Шоколад також заливається в форму, потім вона перевертається для злиття частини шоколаду. У шоколадні формочки, які утворюються після зливання, можна додавати найрізноманітніші види начинки (наприклад крем, марципан або нугу). Після цього у форми знову заливають шоколад для утворення «дна».

Пасхальний заєць та Санта-Клаус

Шоколад заливається у подвійну форму, яка потім закривається. У спеціальній машині форма повертається та перевертається, доки шоколад не розподілиться рівномірно по зовнішніх стінках і не загусне. Після охолодження фігурка дістається з форми та пакується.