Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
закрити

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

АВТОРСЬКЕ ПРАВО НА ВМІСТ

Вміст цього сайту у повному обсязі є власністю компанії Mondelez International Inc. (якщо не зазначений інший правовласник) та захищений законодавством про авторське право та суміжні права. Використання текстів й файлів (наприклад, прес-релізів, зібраних даних, тощо) з цього сайту дозволено лише за дотриманням наступних умов:

  1. забороняється вносити будь-які зміни до використовуваних документів;
  2. матеріали повинні використовуватися виключно для інформаційних, некомерційних та особистих цілей; забороняється зберігати використовувані документи на мережевих комп'ютерах або сторонніх веб-сайтах, копіювати та розповсюджувати на інших носіях; та
  3. наявність примітки про авторське право та зазначених умов використання на всіх копіях.

 

Використання вмісту поза межами дозволу на використання категорично заборонено. Порушення карається відповідно до цивільного та кримінального законодавства.  Чинний дозвіл на використання не включає право на використання дизайну та макета цього сайту, відповідних фотографій та зображень цього та інших сайтів, які належать або керуються компанією, яка входить до групи компаній Mondelez International Inc.. Окремі елементи цього сайту також захищені законодавством про авторські права або права на товарні знаки. Копіювання таких елементів дозволяється лише за умов, зазначених вище в п. 1 - 3; повне або часткове копіювання таких елементів заборонено. Це стосується, зокрема, фірмових знаків, логотипів, зображень, звукових й графічних елементів, які використовуються на цьому сайті.

 

ЗОБРАЖЕННЯ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ТРЕТІМ ОСОБАМ

На сайті також є зображення, зокрема у формі фотографій, які є власністю третіх осіб. Компанія Mondelez International Inc. доклала всіх зусиль, щоб зазначити інформацію щодо правовласників безпосередньо поряд із такими зображеннями. Звертаємо увагу на те, що обробка цих зображень без дозволу відповідних правовласників категорично заборонена.

 

ФІРМОВІ ЗНАКИ, ЗАГОЛОВКИ, ЛОГОТИПИ

Усі назви компаній та продуктів, зазначені на цьому сайті, є фірмовими знаками компанії Mondelez International Inc. або її ліцензіарів, незалежно від того, чи виділені вони та чи позначені символом ®. Використання цих фірмових знаків третіми особами заборонено.

 

ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Користувачі, які отримують доступ до сайту та використовують запропоновані документи, діють на свій власний страх і ризик. Компанія не несе будь-яку відповідальність за порушення зобов’язань через просту необережність за умови, що це не стосується будь-яких основних договірних зобов'язань, гарантованих властивостей або претензій, передбачених Законом про відповідальність за якість продукції. Це також стосується порушень зобов’язань нашими довіреними особами. Документи та пов’язані з ними зображення, які публікуються на цьому сайті, можуть містити технічні або типографічні помилки. Компанія Mondelez International Inc. залишає за собою право вносити зміни в будь-який час. Завантажуючи програми, користувачі діють на свій власний страх і ризик. Користувач особисто несе відповідальність за резервне копіювання даних у достатньому обсязі (зокрема, перед завантаженням програм із наших сайтів).

 

ПОСИЛАННЯ

На цьому сайті також є посилання на сайти інших постачальників послуг. Перед публікацією посилань ми перевіряємо, чи не порушує вміст сторінки, на яку йде посилання, вимог законодавства. Скориставшись посиланням на інший сайт, ви залишаєте сайт компанії Mondelez International Inc. Компанія Mondelez International Inc. не контролює вміст сайтів, на які ведуть посилання. Тому компанія Mondelez International Inc. не несе будь-яку відповідальність за вміст таких сайтів, його зміни та оновлення. Це так само стосується веб трансляцій та інших форм з’єднання із сайтами третіх осіб. Публікацію цих посилань слід розглядати лише як сервісну послугу. Якщо компанія Mondelez Ukraine або інша компанія, яка входить до складу Mondelez International Inc., виявить, що вміст одного із сайтів, доступних за посиланнями, порушує законодавство, або отримає інформацію про це, відповідне посилання буде негайно перевірено і видалено (якщо необхідно).

 

© Mondelez International Inc., 2015 р. Усі права захищені.